Ви знаходитесь тут: Головна > Послуги > Курс "Робота з програмою 1С Підприємства 8.3"

Курс «Робота з програмою 1С Підприємство 8.3»

Ми навчимо роботу з програмою 1С Підприємство за такими напрямками: - для бухгалтера; - для менеджера.

Аудиторія наших курсів є різнобічною: студенти, менеджери, бухгалтери, фінансисти.

Навчившись працювати у програмі 1C Підприємство 8.3, Ви зможете вести облік навіть кількох фірм, оскільки працюючи з програмою, використовуючи всі можливості програми, Ви уникнете можливих помилок при веденні бухгалтерського обліку підприємств, складанні фінансової, статистичної та податкової звітності.

Однак, слід зазначити, програма 1C Підприємство 8.3 пропонується на допомогу бухгалтеру, а чи не замість нього. Тому ми пропонуємо курси для спеціалістів зі знаннями як бухгалтерського, так і податкового обліку для отримання основних навичок по роботі з програмою 1C Підприємство 8.3.

* Також, Ви маєте можливість пройти повний курс, що включає навчання бухгалтерського та податкового обліку - дивитися курс "Бухгалтерський облік підприємства" (44 академічні години).

Курс читає практикуючий аудитор з багаторічним досвідом роботи головним бухгалтером, досвідом проведення семінарів з П(С)БО та МСФЗ, викладач курсу МСФЗ (Університет економіки та права "КРОК" м. Київ) .

Програма занять курсу для бухгалтерів, фінансистів, студентів
(8 академічних годин)

Вступне заняття:
Організація, облікова політика організації, план рахунків. Довідники: організація, підрозділи, контрагенти, договори контрагентів, номенклатура, склад.

1 заняття: Закупівля товарно-матеріальних цінностей
Документи: рахунок на оплату постачальника, надходження товарів та послуг, надходження додаткових витрат, платіжне доручення, акт, звірки взаєморозрахунків, інвентаризація взаєморозрахунків з контрагентами.

2 заняття: Продаж товарно-матеріальних цінностей
Документи: рахунок на оплату покупцю, реалізація товарів та послуг, платіжне доручення, Акт, звірки взаєморозрахунків, інвентаризація взаєморозрахунків з контрагентами.

3 заняття: Звітність
Оборотно-сальдова відомість рахунків запасів, постачальників, покупців (групувальні відомості, відбори, налаштування), журнали документів, відбори та сортування журналів.

4 заняття: Фінансова та податкова звітність
Оборотно-сальдова відомість по підприємству, журнали документів, відбори та сортування журналів. Зведені документи щодо видів господарських операцій. Складання регламентованої звітності.

Курси 1С Бухгалтерія 8.3 дозволять полегшити ведення податкового обліку, формувати звітність всім контролюючих органів. Після того, як Ви пройшли на наших заняттях курси 1С 8.3, Ви отримаєте видимі переваги, як на своїй роботі, так і при влаштуванні на нову роботу, підвищите свій рейтинг в очах співробітників та роботодавців.

Максимальна кількість учнів - 4 особи.
Попередній запис за телефонами: +38(050)488-39-37; +38(098)601-00-03

Також Ви можете залишити онлайн-заявку на даний курс і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами.

Вартість курсу: від 4000 грн.

Програма занять курсу для менеджерів
(6 академічних годин)

1 заняття: Приділяється увага складання довідників, які використовуються менеджерами у їх роботі, а саме: підрозділи, контрагенти, договори контрагентів, номенклатура, склад. З довідкової інформації з допомогою документів «Закупівля товарно-матеріальних цінностей» складаються документи від постачальників: рахунок на оплату постачальника, надходження товарів та послуг, надходження додаткових витрат, платіжне доручення вихідне, акт звірки взаєморозрахунків, інвентаризація взаєморозрахунків із контрагентами.

2 заняття: Приділяється увага документальному оформленню продажу товарно-матеріальних цінностей. На підставі довідкової інформації за допомогою документів «Продаж товарно-матеріальних цінностей» складаються документи від покупця: рахунок на оплату покупцю, реалізація товарів та послуг, платіжне доручення, акт, звірки взаєморозрахунків, інвентаризація взаєморозрахунків з контрагентами. Менеджер повинен уміти складати та аналізувати необхідну йому інформацію. І тому він становить зведені документи: оборотно-сальдову відомість рахунків запасів, постачальників, журнали документів, відбори і сортування журналів.

Максимальна кількість учнів - 4 особи.
Попередній запис за телефонами: +38(050)488-39-37; +38(098)601-00-03

Також Ви можете залишити онлайн-заявку на даний курс і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами.

Вартість курсу: від 3000 грн.

Як до Вас звертатися: Ваш номер телефону: Ваше повідомлення: